[[Site/Publish_:_unsupportedBrowser]]

Kausipaikat

 

Kesäkausipaikat

Kesäkausi alkaa 13.5.2019. Kesäkausipaikoille ei ole jonoa. Voit ilmoittaa halukkuutesi sähköpostilla kausipaikalle@kattivankkuri.fi.

Kesäkausipaikat eivät ole numeroituja ja voit sijoittaa vaunusi tai autosi itse valitsemallesi paikalle. 

 

Näin ilmoittaudut jonoon talvikausipaikalle

Uudet vaunu-/autopaikan hakijat voivat ilmoittautua jonoon ympäri vuoden. 

SF Caravan Kainuu Ry (031) jäsenet ovat etusijalla jonossa vapaille paikoille.

HUOM! Jos tarjottua talvikausipaikkaa ei ota jostain syystä vastaan niin silloin jonosta tippuu pois ja jonoon täytyy ilmoittautua uudelleen.

Vain sähköpostilla tulleet ilmoittautumiset huomioidaan.

Sähköpostimme on kausipaikalle@kattivankkuri.fi

Viestissä tulee näkyä nimi, osoitetiedot, puhelinnumero sekä jäsennumero ja -yhdistys johon kuulut sekä matkailuajoneuvon kokonaispituus. 

Myös kaikki kyselyt liittyen kausipaikkoihin mielellään sähköpostitse.

 

Kaikki paikat talvikaudelle 2019-2020 on nyt jaettu. Jos tulee peruutuksia niin jonossa seuraavan otetaan yhteyttä.

Lista päivitetty 12.8.2019. 

KAINUU 031 jäsenet :  

-


VIERAAT: 

1. Tiiro Jarmo, Ii

2. Heikkala Pekka, Kempele

3. Vesa Sara, Iisalmi

4. Hirvonen Antti, Oulunsalo

5. Jaatinen Aija, Pattijoki

6. Tuohimaa Juha, Kiiminki

7. Olkoniemi Maarit, Ii

8. Katiska Mikko, Oulu

9. Kolehmainen Jani, Varkaus

10. Paso Ahti, Kiiminki

11. Nikkinen Jyrki, Tupos

12. Karjalainen Marko, Kiviniemi

13. Puhto Petteri, Kalajoki

14. Nurminen Erkki, Laukaa

15. Hongell Joonas, Kalajoki

16. Kämäräinen Veli-Pekka, Kiuruvesi

17. Segerlöv Daniel, Jokirinne

18. Kyllönen Heidi, Iisalmi

19. Pietilä Pekka, Kempele

20. Erkkilä Auli, Lehmo

21. Hiltunen Asta, Oikarainen

22. Mäkimartti Arto, Pyhäjärvi

23. Ojala Pentti, Muhos

24. Varis Elina, Kempele

25. Reis Sanna, Iisalmi

26. Haaponiemi Asko, Sievi

27. Mykkänen Marko, Iisalmi

28. Hyppönen Niko, Ylämylly

29. Luiro Antero, Iisalmi

30. Hedemäki Mika, Oulunsalo

31. Väliheikki Mikael, Liminka

32. Yliherva Esa, Oulu

33. Huuskonen Jarmo, Pyhäjärvi

34. Ström Ali, Haukipudas